Grafika

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel ds. sprzedaży systemów solarnych

Region działania: Warszawa i okolice

Zadania i obowiązki kandydata:

■ w okresie początkowym – aktywne pozyskiwanie kontaktów do klientów indywidualnych, w ramach Programu Solarnego

■ po przejściu na umowę o pracę – aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych,  w ramach Programu Solarnego

■ udział w działaniach marketingowych prowadzonych przez firmę

■ samodzielne prowadzenie rozmów handlowych

■ dbałość o wizerunek firmy

Wymagania:

■ wykształcenie min. średnie

■ umiejętność prezentacji

■ samodzielność i kreatywność

■ dynamika i dobra organizacja pracy

■ wysoka kultura osobista

■ wiedza i zainteresowania z dziedzin technicznych będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

■ w okresie początkowym – wysokie wynagrodzenie prowizyjne – umowa zlecenie – za pozyskiwanie kontaktów do klientów

■ możliwość szybkiej zmiany na atrakcyjne wynagrodzenie stałe + motywacyjny system premiowy z przejściem na umowę o pracę

■ elastyczne godziny pracy

■ niezbędne narzędzia pracy, docelowo samochód służbowy

■ profesjonalne szkolenia, wsparcie produktowe i sprzedażowe na miejscu, jak również zagranicą

■ praca w koleżeńskiej atmosferze, w zespole specjalistów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym wybierając przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole.

Do przesyłanej aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z  Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833)".

Informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.